Igra 100 metara utrke online

Igra 100 Metres Race

100 metara utrke

100 Metres Race

Olimpijske igre - veliki događaj u sportskom svijetu. Mnogi predstavnici iz različitih zemalja na jednom mjestu okupe, to bi bilo da saznamo ko među njima jači, brži, a koji je u nekoliko godina će se smatrati kao najbolji prvak u ovom sportu. Danas u Meter Race igre 100 ćemo učestvovati u sportskom takmičenju u vođenju stotinu metara. To će biti sasvim zanimljivo i na neki način teško, jer ćete biti pokrenut protiv najboljih predstavnika drugih zemalja. Na početku igre ćete izabrati karakter i zemlje za koje ćete djelovati. Čineći ovaj izbor ćete biti na početku sa svojim protivnicima. Kada signal je zvučala morate pokrenuti kao brz ka cilja. Upravljajte brzina pomoću dva tastera"lijevo, desno"na tastaturi računara. Kliknite na njih u isto vrijeme, mi ćemo dati ubrzanje sportista i brzinu. Tako raspršeni trkač ćemo doći do cilja prvi i pobijediti u utrci. Nakon što je prošao prvo kolo kvalifikacija, idemo dalje u drugu. I tako sve dok ne osvoji prvenstvo. Ako izgubimo, onda letio iz turnira mreže i vaša zemlja ne osvoji zlatnu medalju. Dakle, sve ovisi o vama i vašem agilnost. Igra 100 Meter Trka ima vrlo dobro promišljena zemljište i dobro izvući grafike. Svi ljubitelji sportskih igara počeo svirati od 100 metara Race od prve minute pada u atmosferu, što bi odgoditi puno i ne možete otrgnuti na trenutak dok ne osvoji ovo takmičenje. Otvorena igra 100 Stanje na utrku na našoj web stranici i dokazati svima da ste dostojan titulu svjetskog prvaka u vođenju stotinu metara. Sretno i dobro raspoloženje!